Eşyalarınızın bulunduğu adreslere gereken tüm hazırlıkları yaparak geliyor ve hemen eşyalarınızı toparlamaya başlıyoruz. Başvuruyu yapmanızın ardından yaptığımız görüşmeler sonrasında eşyaların oranını, taşınacak mesafeyi ve ekibin kaç kişiden oluşması gerektiğini, ambalajlamalar için gereken malzemeleri evden eve nakliyat olarak belirleyip zaman kaybetmeden işe koyulmak tayız. Zamandan kazanmak ve sizleri hiçbir şekilde mağdur etmemek adına taşınmanın her anını planlıyor ve bu doğrultuda hareket ediyoruz.
 
EŞYALARINIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİ
Önceliği kırılma riski fazla olan eşyalara verip, özenle paketledikten sonra üzerlerine not yazarak dikkatli taşınması ve yeni mekanlarda olmaları gereken alanlara ulaşmalarını sağlamaktayız. Yoğun çalışan evden eve nakliyat firmaları şimdilerde ülkemizde sayıları her daim artan kat sayıları fazla olan binalara nakliyat hizmetleri sunarken asansör sistemini kullanmaktalar. Bu özel sistemin sektöre dahil olması taşınmaların minimum süreler içerisinde gerçekleşmesini ve ekibin daha az yorulmasını sağlamaktadır. Kolay kurulan sistemin kolay kullanılması da kendisine olan talebi artırmakta ve eşya taşıtacak olan kişilerde firmadan bu sistemi özellikle kullanmalarını talep etmektedirler.
Rakiplerin her daim arttığı nakliyat sektöründe profesyonel işler yapan firmalar hem işlerinin kalitesi ile hem de fiyat teklifleri ile müşterilerinin memnuniyetlerini kazanmaktadırlar. Sunulan hizmetlerin oranlarına uygun şekilde hazırlanması gereken fiyatlarda ödeme kolaylığının da olması taşınmalarda eşya sahiplerinin bütçelerinin zorlanmamasını sağlamaktadır. Şimdilerde evden eve nakliyat fiyatları bütçeleri yormayacak uygunluğa sahip olmakta ve herkes tereddüt etmeden ev ve iş yerlerinin adres değişikliğini yapmaktadırlar.
 
Evden Eve Nakliyat Firmaları
evden eve nakliyat firmaları Nakliyat titizlik, disiplin ve ciddiyet isteyen önemli bir iştir. Evden eve nakliye zor bir iştir. Bu sebeple insanlar evlerini emanet ettikleri firmaya güvenmek isterler. Çok eski yıllarda nakliyat işinde zor iş şartları dolayısı ile sorunlar yaşanmakta idi. Bugün gelişen teknoloji ile nakliyat sektöründe ki firmalar işlerini kolaylıkla yapıyor ve sorunsuz bir hizmet sunuyorlar. Nakliyattan önce firmanın bir personeli ücretsiz olarak taşınma adresine gider. Taşınacak olan eşyaların sayılarını ve eşyaların  kaplayacakları alanı hesaplar. Maksat ev nakli için gerekli aracı, araç sayısını ve paketleme için gerekli olan malzemelere karar verebilmektir. Eşyaların zararsız ve hasarsız teslimatı için çelik kasalı araç ile taşınma işlemleri gerçekleştirilmelidir. Ücret taşınılacak yerin bulunan yer ile arasında ki mesafeye ve gerekli araç sayısına göre değişiklik göstermektedir.
 
Evden eve nakliyat şirketleri teknolojinin sunmuş olduğu ayrıcalığı kullanmayı tercih ederek nakliyat sektörüne taşımalı asansörü dahil ettiler. Bu sistem nakliyat sektörüne dahil olmadan önce  çalışanlar çok yorucu ve yoğun bir tempo ile çalışmakta idiler. Yüksek katlı binalarda oturan müşterilerin paketleri merdivenlerden inilerek dışarı çıkartılıyordu. Bu sebeple hasar riski atıyordu. Fakat taşımalı asansör ile hem hasar riski en aza indirildi hem de çalışma gücü azaltıldı. Asansörlü taşıma işlemi sağlayacak aracın arka kısmında bulunur. Asansör eşyaların alınacağı binanın balkonuna kadar uzanır. Evin içinde bulunan personeller paketleri evin balkonuna itina ile taşır. Daha sonra asansöre yüklenir. Bu sayede eşyalara zarar gelmeden taşınma işlemi sonlandırılır.
 
Gaziantep evden eve nakliyat işinde güven her zaman önde olması gerekli olan bir faktördür. Taşımacılık hizmeti almak isteyen kişi veya kişilerin firmaya güvenebilmeleri için firmada gerekli kriterlerin bulunması şarttır . Firmanın bünyesinde çalışan personellerin taşımacılık sektöründe deneyimli ve uzman olmaları gereklidir. Firmanın teslimat tarihinin dışına çıkmaması sözleşme kuralları gereğince zorunludur. Aksi takdirde hizmet alan kişi veya kişiler mağdur olacak bu sayede müşterinin hizmette memnuniyetsizliği söz konusu olacaktır.
 
Evden Eve Nakliyat Fiyatları
evden eve nakliyat fiyatları Evden eve nakliyat yapan firmaların en çok özen göstermeleri gereken hizmetlerden bir diğeri de paketleme ve ambalajlama hizmetidir. Firmanın personel kadrosunda montaj ve de montaj işlerinde uzman bir çalışan bulundurmaları şarttır. Personellerin montajlı ürünleri itina ile sökmesi ve gerekli olan ambalaj malzemeleri ile aynı şekilde itina ile paketlemeleri gereklidir. Ambalaj malzemeleri her türlü koşula karşı dayanıklı olmalı ve kaliteli olmalıdır. Paketleme işlemi bu şekilde sağlandıktan sonra firma çalışanlarının taşınma işlemi sağlanan adreste sökmüş olduğu ürünleri yeniden de montaj yapmaları gerekmektedir. Nakliyat sektöründe hizmet veren firmaların müşterilerini memnun etmeleri gerekli bütün taşımacılık hizmetlerini sunmaları çok önemlidir. Plan dışı gelişen durumlarda teslimatın gecikeceği müşteriye haber verilmelidir. Afet, kaza vb. durumlar dışında teslimat hiç bir şekilde gecikmemelidir.